Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | |
| Nivel de zgomot racire | 42 / 35 / 25 / 22 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Grey Mirror |
1.775 Lei ( -17% )1.460 Lei
Fără TVA: 1.460 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
1.550 Lei ( -19% )1.255 Lei
Fără TVA: 1.255 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.290 Lei ( -14% )1.100 Lei
Fără TVA: 1.100 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
1.250 Lei ( -20% )999 Lei
Fără TVA: 999 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.020 Lei ( -21% )800 Lei
Fără TVA: 800 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Rosu |
1.250 Lei ( -20% )999 Lei
Fără TVA: 999 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
1.250 Lei ( -20% )999 Lei
Fără TVA: 999 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Silver Mirror |
1.389 Lei ( -20% )1.100 Lei
Fără TVA: 1.100 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
2.025 Lei ( -18% )1.650 Lei
Fără TVA: 1.650 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Grey Mirror |
2.389 Lei ( -18% )1.955 Lei
Fără TVA: 1.955 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
2.025 Lei ( -18% )1.650 Lei
Fără TVA: 1.650 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.779 Lei ( -17% )1.460 Lei
Fără TVA: 1.460 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 43 / 33.5 / 28 / 23 dB |
| Dimensiune carcasa | 965 x 215 x 319 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.385 Lei ( -21% )1.090 Lei
Fără TVA: 1.090 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 43 / 33.5 / 28 / 23 dB |
| Dimensiune carcasa | 965 x 215 x 319 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Silver Mirror |
1.755 Lei ( -21% )1.385 Lei
Fără TVA: 1.385 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Lungime unitate interna | 805 mm |
| Nivel de zgomot racire | 28 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Alb |
769 Lei
Fără TVA: 769 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 805 mm |
| Nivel de zgomot racire | 27 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Alb |
850 Lei
Fără TVA: 850 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 957 mm |
| Nivel de zgomot racire | 34 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Alb |
1.145 Lei
Fără TVA: 1.145 Lei
