Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
11.015 Lei
Fără TVA: 11.015 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
8.360 Lei
Fără TVA: 8.360 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
11.165 Lei
Fără TVA: 11.165 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
8.440 Lei
Fără TVA: 8.440 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
15.020 Lei
Fără TVA: 15.020 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
11.620 Lei
Fără TVA: 11.620 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
14.875 Lei
Fără TVA: 14.875 Lei
| Capacitate generala | 14000 BTU |
| Capacitate incalzire | 14330 (3412 - 16377) BTU |
| Capacitate racire | 13648 (4435 - 15695) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
6.469 Lei
Fără TVA: 6.469 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 19107 (3753 - 21836) BTU |
| Capacitate racire | 17060 (4776 - 18766) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
7.749 Lei
Fără TVA: 7.749 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Capacitate incalzire | 29343 (4913 - 37600) BTU |
| Capacitate racire | 23202 (5186 - 27569) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
10.125 Lei
Fără TVA: 10.125 Lei
| Capacitate generala | 14000 BTU |
| Capacitate incalzire | 15695 (3753 - 17401) BTU |
| Capacitate racire | 13648 (4776 - 15695) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
7.489 Lei
Fără TVA: 7.489 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 23201 (3753 - 27978) BTU |
| Capacitate racire | 17742 (4776 - 24907) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
8.249 Lei
Fără TVA: 8.249 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Capacitate incalzire | 29343 (7165 - 37805) BTU |
| Capacitate racire | 23201 (4913 - 37873) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
10.125 Lei
Fără TVA: 10.125 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Capacitate incalzire | 29343 (5015 - 37907) BTU |
| Capacitate racire | 23201 (5356 - 30366) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
10.799 Lei
Fără TVA: 10.799 Lei
| Capacitate generala | 28000 BTU |
| Capacitate incalzire | 32755 (4265 - 39306) BTU |
| Capacitate racire | 27296 (5902 - 33505) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
12.505 Lei
Fără TVA: 12.505 Lei
| Capacitate generala | 30000 BTU |
| Capacitate incalzire | 34120 (4367 - 40841) BTU |
| Capacitate racire | 30708 (6073 - 36542) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
13.935 Lei
Fără TVA: 13.935 Lei
| Capacitate generala | 7000 BTU |
| Lungime unitate interna | 770 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 39 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Optional |
| Culoare | Alb |
1.379 Lei
Fără TVA: 1.379 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Lungime unitate interna | 770 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 26 / 40 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Optional |
| Culoare | Alb |
1.479 Lei
Fără TVA: 1.479 Lei
