Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 25-35 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
6.495 Lei
Fără TVA: 6.495 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
6.365 Lei
Fără TVA: 6.365 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
6.430 Lei
Fără TVA: 6.430 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 25-35 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
8.580 Lei
Fără TVA: 8.580 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
9.565 Lei
Fără TVA: 9.565 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
9.499 Lei
Fără TVA: 9.499 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 18500 (8800 - 20200) BTU |
| Capacitate racire | 17800 (7300 - 19800) BTU |
4.255 Lei
Fără TVA: 4.255 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Capacitate incalzire | 29000 (12500 - 30000) BTU |
| Capacitate racire | 24200 (7800 - 29000) BTU |
6.339 Lei
Fără TVA: 6.339 Lei
| Capacitate generala | 28000 BTU |
| Capacitate incalzire | 32755 (4265 - 39306) BTU |
| Capacitate racire | 27296 (5902 - 33505) BTU |
7.235 Lei
Fără TVA: 7.235 Lei
| Capacitate generala | 36000 BTU |
| Capacitate racire | 35900 (8900 - 40950) BTU |
| Capacitate de incalzire | 40900 (8900 - 46000) BTU |
9.399 Lei
Fără TVA: 9.399 Lei
| Capacitate generala | 42000 BTU |
| Capacitate incalzire | 44400 (8900 - 49500) BTU |
| Capacitate racire | 40950 (8900 - 44400) BTU |
10.899 Lei
Fără TVA: 10.899 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 28/35/37/40 dB |
| Dimensiune carcasa | 773x250x185 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
1.055 Lei
Fără TVA: 1.055 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 28/35/37/40 dB |
| Dimensiune carcasa | 773x250x185 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
1.120 Lei
Fără TVA: 1.120 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 34/39/45/48 dB |
| Dimensiune carcasa | 970x300x225 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
1.400 Lei
Fără TVA: 1.400 Lei
Afişare 1 - 14 din 14 (1 pagini)
