Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 24 / 29 / 36 / 43 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Negru |
3.760 Lei
Fără TVA: 3.760 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 24 / 29 / 36 / 43 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Rosu |
3.760 Lei
Fără TVA: 3.760 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 24 / 29 / 36 / 43 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Argintiu |
3.760 Lei
Fără TVA: 3.760 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 24 / 29 / 36 / 43 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Alb |
3.189 Lei
Fără TVA: 3.189 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 27 / 31 / 35 / 39 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Negru |
3.960 Lei
Fără TVA: 3.960 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 27 / 31 / 35 / 39 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Rosu |
3.960 Lei
Fără TVA: 3.960 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 27 / 31 / 35 / 39 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Argintiu |
3.960 Lei
Fără TVA: 3.960 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 890 mm |
| Nivel de zgomot racire | 27 / 31 / 35 / 39 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Nu |
| Culoare | Alb |
3.359 Lei
Fără TVA: 3.359 Lei
| Capacitate generala | 7000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 30 / 26 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 805 x 194 x 285 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
785 Lei ( -17% )650 Lei
Fără TVA: 650 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
1.450 Lei ( -17% )1.200 Lei
Fără TVA: 1.200 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Grey Mirror |
1.750 Lei ( -20% )1.400 Lei
Fără TVA: 1.400 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
1.450 Lei ( -17% )1.200 Lei
Fără TVA: 1.200 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.210 Lei ( -17% )1.000 Lei
Fără TVA: 1.000 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 36.5 / 29 / 24 / 20 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
950 Lei
Fără TVA: 950 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 36.5 / 29 / 24 / 20 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
755 Lei
Fără TVA: 755 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 36.5 / 29 / 24 / 20 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
950 Lei
Fără TVA: 950 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 37,5 / 32 / 24 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 897 x 312 x 182 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Silver Mirror |
1.545 Lei ( -16% )1.289 Lei
Fără TVA: 1.289 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
1.550 Lei ( -19% )1.255 Lei
Fără TVA: 1.255 Lei
