Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.290 Lei ( -14% )
1.100 Lei Fără TVA: 1.100 Lei
1.100 Lei Fără TVA: 1.100 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
1.250 Lei ( -20% )
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.020 Lei ( -21% )
800 Lei Fără TVA: 800 Lei
800 Lei Fără TVA: 800 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Rosu |
1.250 Lei ( -20% )
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
1.250 Lei ( -20% )
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39.5 / 33 / 25 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Silver Mirror |
1.389 Lei ( -20% )
1.100 Lei Fără TVA: 1.100 Lei
1.100 Lei Fără TVA: 1.100 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
2.025 Lei ( -18% )
1.650 Lei Fără TVA: 1.650 Lei
1.650 Lei Fără TVA: 1.650 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Grey Mirror |
2.389 Lei ( -18% )
1.955 Lei Fără TVA: 1.955 Lei
1.955 Lei Fără TVA: 1.955 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
2.025 Lei ( -18% )
1.650 Lei Fără TVA: 1.650 Lei
1.650 Lei Fără TVA: 1.650 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 36.5 / 33.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.779 Lei ( -17% )
1.460 Lei Fără TVA: 1.460 Lei
1.460 Lei Fără TVA: 1.460 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 43 / 33.5 / 28 / 23 dB |
| Dimensiune carcasa | 965 x 215 x 319 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.385 Lei ( -21% )
1.090 Lei Fără TVA: 1.090 Lei
1.090 Lei Fără TVA: 1.090 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 43 / 33.5 / 28 / 23 dB |
| Dimensiune carcasa | 965 x 215 x 319 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Silver Mirror |
1.755 Lei ( -21% )
1.385 Lei Fără TVA: 1.385 Lei
1.385 Lei Fără TVA: 1.385 Lei
