Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Capacitate incalzire | 3810 W |
| Capacitate racire | 3517 W |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 34,5 / 27,5 dB |
| Dimensiune carcasa | 700 x 450 x 200 mm |
2.259 Lei ( -20% )
1.789 Lei Fără TVA: 1.789 Lei
1.789 Lei Fără TVA: 1.789 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 5568 W |
| Capacitate racire | 5280 W |
| Nivel de zgomot racire | 41.5 / 38 / 33 dB |
| Dimensiune carcasa | 880 x 674 x 210 mm |
3.085 Lei ( -19% )
2.490 Lei Fără TVA: 2.490 Lei
2.490 Lei Fără TVA: 2.490 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Capacitate incalzire | 3810 W |
| Capacitate racire | 3517 W |
| Nivel de zgomot racire | 41,5 / 38 / 33,5 dB |
| Dimensiune carcasa | 793 x 621 x 200 mm |
1.739 Lei ( -20% )
1.390 Lei Fără TVA: 1.390 Lei
1.390 Lei Fără TVA: 1.390 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Capacitate incalzire | 3810 W |
| Capacitate racire | 3517 W |
| Nivel de zgomot racire | 41,5 / 38 / 33,5 dB |
| Dimensiune carcasa | 793 x 621 x 200 mm |
1.850 Lei ( -19% )
1.489 Lei Fără TVA: 1.489 Lei
1.489 Lei Fără TVA: 1.489 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 4982 W |
| Capacitate racire | 4982 W |
| Nivel de zgomot racire | 45 / 39 / 36 dB |
| Dimensiune carcasa | 793 x 621 x 200 mm |
2.000 Lei ( -20% )
1.590 Lei Fără TVA: 1.590 Lei
1.590 Lei Fără TVA: 1.590 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 42 / 35 / 25 / 22 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
1.250 Lei ( -20% )
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
999 Lei Fără TVA: 999 Lei
| Capacitate generala | 7000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 30 / 26 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 805 x 194 x 285 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
785 Lei ( -17% )
650 Lei Fără TVA: 650 Lei
650 Lei Fără TVA: 650 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
1.450 Lei ( -17% )
1.200 Lei Fără TVA: 1.200 Lei
1.200 Lei Fără TVA: 1.200 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Grey Mirror |
1.750 Lei ( -20% )
1.400 Lei Fără TVA: 1.400 Lei
1.400 Lei Fără TVA: 1.400 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
1.450 Lei ( -17% )
1.200 Lei Fără TVA: 1.200 Lei
1.200 Lei Fără TVA: 1.200 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
1.210 Lei ( -17% )
1.000 Lei Fără TVA: 1.000 Lei
1.000 Lei Fără TVA: 1.000 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 36.5 / 29 / 24 / 20 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
950 Lei
Fără TVA: 950 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 36.5 / 29 / 24 / 20 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
755 Lei
Fără TVA: 755 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 36.5 / 29 / 24 / 20 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
950 Lei
Fără TVA: 950 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 37,5 / 32 / 24 / 21 dB |
| Dimensiune carcasa | 897 x 312 x 182 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Silver Mirror |
1.545 Lei ( -16% )
1.289 Lei Fără TVA: 1.289 Lei
1.289 Lei Fără TVA: 1.289 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Auriu |
1.550 Lei ( -19% )
1.255 Lei Fără TVA: 1.255 Lei
1.255 Lei Fără TVA: 1.255 Lei
| Capacitate generala | |
| Nivel de zgomot racire | 42 / 35 / 25 / 22 dB |
| Dimensiune carcasa | 802 x 189 x 297 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Grey Mirror |
1.775 Lei ( -17% )
1.460 Lei Fără TVA: 1.460 Lei
1.460 Lei Fără TVA: 1.460 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Nivel de zgomot racire | 40 / 32.5 / 21.5 / 19 dB |
| Dimensiune carcasa | 920 x 211 x 321 mm |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Argintiu |
1.550 Lei ( -19% )
1.255 Lei Fără TVA: 1.255 Lei
1.255 Lei Fără TVA: 1.255 Lei
