Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
4.230 Lei ( -21% )
3.300 Lei Fără TVA: 3.300 Lei
3.300 Lei Fără TVA: 3.300 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Silver Mirror |
4.700 Lei ( -23% )
3.589 Lei Fără TVA: 3.589 Lei
3.589 Lei Fără TVA: 3.589 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Wi-Fi Ready |
| Culoare | Alb |
5.689 Lei ( -21% )
4.490 Lei Fără TVA: 4.490 Lei
4.490 Lei Fără TVA: 4.490 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+++ |
| Clasa energetica racire | A+++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
4.890 Lei
Fără TVA: 4.890 Lei
| Tip accesoriu | Interfata |
| Tip conexiune | Wi-Fi |
290 Lei
Fără TVA: 290 Lei
| Tip accesoriu | Telecomenzi |
| Compatibila | Split de perete |
| Tip conexiune | Wi-Fi |
| Iluminare display | Da |
155 Lei
Fără TVA: 155 Lei
| Tip accesoriu | Telecomenzi |
| Compatibila | Split de perete |
| Tip conexiune | Wi-Fi |
| Iluminare display | Nu |
170 Lei
Fără TVA: 170 Lei
| Tip accesoriu | Telecomenzi |
| Compatibila | Split de perete |
| Tip conexiune | Wi-Fi |
| Iluminare display | Da |
239 Lei
Fără TVA: 239 Lei
| Capacitate generala | 14000 BTU |
| Capacitate incalzire | 4396 (1612~4982) |
| Capacitate racire | 4103 (1553~4982) |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
3.569 Lei ( -21% )
2.790 Lei Fără TVA: 2.790 Lei
2.790 Lei Fără TVA: 2.790 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 5570 (2403~5744) |
| Capacitate racire | 5275 (2286~5715) |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
4.025 Lei ( -25% )
2.999 Lei Fără TVA: 2.999 Lei
2.999 Lei Fără TVA: 2.999 Lei
| Capacitate generala | 21000 BTU |
| Capacitate incalzire | 6448 (1450~6682) |
| Capacitate racire | 6155 (1993~6594) |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
5.005 Lei ( -20% )
3.999 Lei Fără TVA: 3.999 Lei
3.999 Lei Fără TVA: 3.999 Lei
| Capacitate generala | 28000 BTU |
| Capacitate incalzire | 8206 (2403~8206) |
| Capacitate racire | 7913 (3077~8206) |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
6.189 Lei ( -24% )
4.695 Lei Fără TVA: 4.695 Lei
4.695 Lei Fără TVA: 4.695 Lei
| Capacitate generala | 30000 BTU |
| Capacitate incalzire | 8790 (2345~10550) |
| Capacitate racire | 8206 (2052~9847) |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
7.279 Lei ( -24% )
5.499 Lei Fără TVA: 5.499 Lei
5.499 Lei Fără TVA: 5.499 Lei
| Capacitate generala | 36000 BTU |
| Capacitate incalzire | 10550 (3107~12924) |
| Capacitate racire | 10550 (3194~11430) |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
9.355 Lei ( -25% )
6.995 Lei Fără TVA: 6.995 Lei
6.995 Lei Fără TVA: 6.995 Lei
| Capacitate generala | 42000 BTU |
| Capacitate incalzire | 12310 (3370~12310) |
| Capacitate racire | 12309 (3165~12309) |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
10.515 Lei ( -23% )
7.999 Lei Fără TVA: 7.999 Lei
7.999 Lei Fără TVA: 7.999 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Capacitate incalzire | 2931 W |
| Capacitate racire | 2638 W |
| Nivel de zgomot racire | 38 / 33 / 29 dB |
| Dimensiune carcasa | 647 x 647 x 50 mm |
1.750 Lei
Fără TVA: 1.750 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Capacitate incalzire | 4103 W |
| Capacitate racire | 3517 W |
| Nivel de zgomot racire | 41 / 37 / 34 dB |
| Dimensiune carcasa | 647 x 647 x 50 mm |
2.319 Lei ( -20% )
1.849 Lei Fără TVA: 1.849 Lei
1.849 Lei Fără TVA: 1.849 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 5422 W |
| Capacitate racire | 5280 W |
| Nivel de zgomot racire | 44 / 42 / 41 dB |
| Dimensiune carcasa | 647 x 647 x 50 mm |
2.450 Lei ( -20% )
1.950 Lei Fără TVA: 1.950 Lei
1.950 Lei Fără TVA: 1.950 Lei
