Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.390 Lei ( -12% )
2.099 Lei Fără TVA: 2.099 Lei
2.099 Lei Fără TVA: 2.099 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
3.529 Lei ( -6% )
3.299 Lei Fără TVA: 3.299 Lei
3.299 Lei Fără TVA: 3.299 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
4.495 Lei ( -6% )
4.220 Lei Fără TVA: 4.220 Lei
4.220 Lei Fără TVA: 4.220 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
5.230 Lei
Fără TVA: 5.230 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
5.420 Lei
Fără TVA: 5.420 Lei
| Capacitate generala | 27000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 25-35 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
7.779 Lei
Fără TVA: 7.779 Lei
| Capacitate generala | 27000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
7.590 Lei
Fără TVA: 7.590 Lei
| Capacitate generala | 27000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
7.399 Lei
Fără TVA: 7.399 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 17800 (7300 - 19800) BTU |
| Capacitate racire | 18500 (8800 - 20200) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
3.830 Lei
Fără TVA: 3.830 Lei
| Capacitate generala | 27000 BTU |
| Capacitate incalzire | 16000-28000 BTU/H |
| Capacitate racire | 14000-26000 BTU/H |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
5.300 Lei
Fără TVA: 5.300 Lei
| Capacitate generala | 36000 BTU |
| Capacitate incalzire | 40900 (8900 - 46000) BTU |
| Capacitate racire | 35900 (8900 - 40950) BTU |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Clasa energetica racire | A++ |
7.780 Lei
Fără TVA: 7.780 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Lungime unitate interna | 805 mm |
| Nivel de zgomot racire | 36/30/26/21 dBA |
| Culoare | Alb |
699 Lei
Fără TVA: 699 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 805 mm |
| Nivel de zgomot racire | 22 / 28 / 34 / 38 dB |
| Culoare | Alb |
890 Lei
Fără TVA: 890 Lei
