Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
5.675 Lei ( -8% )
5.199 Lei Fără TVA: 5.199 Lei
5.199 Lei Fără TVA: 5.199 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 25-35 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
6.495 Lei
Fără TVA: 6.495 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
6.365 Lei
Fără TVA: 6.365 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Agent frigorific | R-32 |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
6.430 Lei
Fără TVA: 6.430 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 25-35 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Nr.camere | 2 |
8.580 Lei
Fără TVA: 8.580 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 25-35 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
9.565 Lei
Fără TVA: 9.565 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Suprafata acoperire 1 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 2 | 20-25 m² |
| Suprafata acoperire 3 | 20-25 m² |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare unitate interna 1 | Alb |
| Culoare unitate interna 2 | Alb |
| Culoare unitate interna 3 | Alb |
| Nr.camere | 3 |
9.499 Lei
Fără TVA: 9.499 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Nivel de zgomot racire | 36 / 38 / 40 / 41 dB |
| Culoare | Alb |
6.540 Lei
Fără TVA: 6.540 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Nivel de zgomot racire | 35 / 37 / 39 / 41 dB |
| Culoare | Alb |
8.449 Lei
Fără TVA: 8.449 Lei
| Capacitate generala | 35000 BTU |
| Capacitate incalzire | 40900 (10200 - 46100) BTU |
| Capacitate racire | 34100 (10900 - 37500) BTU |
| Nivel de zgomot racire | 42 / 46 / 48 dB |
| Dimensiune carcasa | 840 x 840 x 240 mm |
11.199 Lei ( -1% )
10.999 Lei Fără TVA: 10.999 Lei
10.999 Lei Fără TVA: 10.999 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Capacitate incalzire | 13648 (3071 - 20500) BTU |
| Capacitate racire | 11942 (3071 - 13648) BTU |
| Nivel de zgomot racire | 33 / 36 / 39 / 41 dB |
| Dimensiune carcasa | 570 x 570 x 260 mm |
5.799 Lei
Fără TVA: 5.799 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 18750 (5100 - 20500) BTU |
| Capacitate racire | 17050 (5450 - 18800) BTU |
| Nivel de zgomot racire | 33 / 36 / 39 dB |
| Dimensiune carcasa | 570 × 570 × 260 mm |
6.469 Lei
Fără TVA: 6.469 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Capacitate incalzire | 27300 (7500 - 30700) BTU |
| Capacitate racire | 24000 (8200 - 27300) BTU |
| Nivel de zgomot racire | 39 / 40 / 42 dB |
| Dimensiune carcasa | 840 x 840 x 200 mm |
8.430 Lei
Fără TVA: 8.430 Lei
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Dimensiune carcasa | 507 × 320 × 1770 |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
7.699 Lei
Fără TVA: 7.699 Lei
| Capacitate generala | 48000 BTU |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Dimensiune carcasa | 587 × 394 × 1882 |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
14.599 Lei
Fără TVA: 14.599 Lei
| Capacitate generala | 45000 BTU |
| Capacitate incalzire | 46100 (12300 - 49500) BTU |
| Capacitate racire | 41300 (12300 - 43700) BTU |
| Nivel de zgomot racire | 42 / 46 / 49 dB |
| Dimensiune carcasa | 840 x 840 x 290 mm |
12.950 Lei
Fără TVA: 12.950 Lei
| Capacitate generala | 55000 BTU |
| Capacitate incalzire | 58000 (15300-61400) BTU |
| Capacitate racire | 54500 (16300-58000) BTU |
| Nivel de zgomot racire | 44 / 48 / 50 / 52 dB |
| Dimensiune carcasa | 840 x 840 x 290 mm |
14.899 Lei
Fără TVA: 14.899 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Capacitate incalzire | 18500 (8800 - 20200) BTU |
| Capacitate racire | 17800 (7300 - 19800) BTU |
4.255 Lei
Fără TVA: 4.255 Lei
