Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 15000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 21 / 29 / 37 / 45 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
3.735 Lei
Fără TVA: 3.735 Lei
| Capacitate generala | 15000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 21 / 29 / 37 / 45 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Negru Mat |
3.819 Lei
Fără TVA: 3.819 Lei
| Capacitate generala | 15000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 21 / 29 / 37 / 45 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Argintiu |
4.185 Lei
Fără TVA: 4.185 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 24 / 31 / 39 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
3.979 Lei
Fără TVA: 3.979 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 24 / 31 / 39 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Negru Mat |
4.085 Lei
Fără TVA: 4.085 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 24 / 31 / 39 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Argintiu |
4.325 Lei
Fără TVA: 4.325 Lei
