Toate categoriile
Afiseaza filtre
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 998 mm |
| Nivel de zgomot racire | 32 / 35 / 40 / 46 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
4.720 Lei
Fără TVA: 4.720 Lei
| Capacitate generala | 7000 BTU |
| Lungime unitate interna | 811 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 41 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
1.850 Lei
Fără TVA: 1.850 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Lungime unitate interna | 811 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 41 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.025 Lei
Fără TVA: 2.025 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 811 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 29 / 45 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.250 Lei
Fără TVA: 2.250 Lei
| Capacitate generala | 15000 BTU |
| Lungime unitate interna | 811 mm |
| Nivel de zgomot racire | 21 / 30 / 45 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.599 Lei
Fără TVA: 2.599 Lei
| Capacitate generala | 18000 BTU |
| Lungime unitate interna | 1040 mm |
| Nivel de zgomot racire | 27 / 36 / 44 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.945 Lei
Fără TVA: 2.945 Lei
| Capacitate generala | 5000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Negru mat |
2.569 Lei
Fără TVA: 2.569 Lei
| Capacitate generala | 5000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 21 / 25 / 32 / 39 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Argintiu |
2.715 Lei
Fără TVA: 2.715 Lei
| Capacitate generala | 5000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.509 Lei
Fără TVA: 2.509 Lei
| Capacitate generala | 7000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 32 / 41 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Negru Mat |
2.795 Lei
Fără TVA: 2.795 Lei
| Capacitate generala | 7000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Argintiu |
2.839 Lei
Fără TVA: 2.839 Lei
| Capacitate generala | 7000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.589 Lei
Fără TVA: 2.589 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 40 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Negru Mat |
3.005 Lei
Fără TVA: 3.005 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 40 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Argintiu |
3.139 Lei
Fără TVA: 3.139 Lei
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 40 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
2.949 Lei
Fără TVA: 2.949 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 40 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Negru Mat |
3.345 Lei
Fără TVA: 3.345 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 41 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Argintiu |
3.505 Lei
Fără TVA: 3.505 Lei
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Lungime unitate interna | 798 mm |
| Nivel de zgomot racire | 19 / 25 / 33 / 41 dB |
| Tehnologie Wi-fi | Da |
| Culoare | Alb |
3.285 Lei
Fără TVA: 3.285 Lei
